Audyt KPMG

drzewka paulowni OxyTree

W 2015 roku KPMG ponownie certyfikowało nasze plantacje!

 

62

Firma KPMG, jedna z 4 największych niezależnych światowych firm zajmujących się audytem, ukończyła kontrolę dotyczącą funkcjonowania naszej firmy w 2015 roku. Z prawdziwą dumą informujemy, że ponownie otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający, iż Oxyprogram jest wiarygodny,  przejrzysty i bezpieczny dla naszych klientów!

Pracownicy KPMG w zeszłym roku spędzili kilka dni z naszymi pracownikami i przedstawicielami, skontrolowali procesy administracyjne firmy i osobiście obejrzeli nasze plantacje Oxytree z 2014 i 2015 roku.

KPMG skontrolowało liczbę drzewek Oxytree na naszych plantacjach, system dystrybucji sadzonek,  dokładność i rzetelność danych prezentowanych przez naszą firmę, a także wszystkie kontrakty związane z uprawami.

Audyt KPMG potwierdził, że system rejestracji plantacji drzewek Oxytree stworzonych w ramach Oxyprogramu przez firmę Carbon Solutions Global Ltd. jest niezawodny, wszystkie działania prowadzone są w przejrzysty sposób, a drzewka trafiają do dystrybucji w deklarowanej liczbie.

.

Kliknij tutaj!!Zobacz aktualny certyfikat

.